Test Job Wiro

  • Tautii Magheraus
scheme image

Weidmüller - Recunoașterea oportunităților. Acceptarea provocărilor.

Responsabilitatea personală este esențială atunci când vine vorba de promovarea spiritului de pionierat al companiei Weidmüller, spirit pentru care compania este cunoscută la nivel mondial. Fascinați de oportunitățile în digitalizare și motivați de clienții noștri, căutăm provocări în dezvoltarea de produse și sisteme inteligente: de la senzor până la cloud.

Suntem în căutare de oameni ambițioși, cu o gândire liberă, care recunosc oportunitățile și îndrăznesc să își pună în aplicare propriile idei în cadrul unei companii internaționale, de la ideea inițială până la rezultatul final. Până la urmă, libertatea înseamnă și responsabilitate.

Nu doar că veți conduce Weidmüller către viitor pe calea către Industria 4.0 – dar veți accesa, de asemenea, o gamă largă de oportunități de dezvoltare personală.

Descrierea jobului - ##sr_bezeichnung ##sr_post_cheie

  • sarcină
  • sarcină
  • sarcină
  • Test

Candidatul ideal - ##sr_bezeichnung

  • Profilul postului

Beneficii

  • Salariu atractiv
  • Tichete de masă electronice
  • Premiu de Paște, Crăciun și de 8 Martie
  • Bonus lunar/ anual în funcție de performanțe
  • Bonus de recomandare a unui nou coleg
  • Bonus de senioritate
  • Transport gratuit pe rutele prestabilite
  • Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru
  • Concediu de odihnă suplimentar în funcție de vechimea în Companie
  • Asigurare de accidente 24 ore din 24 pe tot teritoriul României
  • Mediu de lucru plăcut într-o Companie în continuă dezvoltare
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională

Dacă consideri că ești potrivit pentru poziția de ##sr_bezeichnung, te rugăm să aplici cu încredere!

##sb1_af_vorname ##sb1_af_nachname
##sb1_af_stelle

Weidmüller Interface Romania
Strada 66 Nr. 8
437345 Tăuții Măgherăuș
Mobile: ##sb1_af_mobil
Email: hr.romania@weidmueller.com

Weidmüller – Partner in Industrial Connectivity
We look forward to sharing ideas with you – Let’s connect.